Hakkımızda

2000 yılından günümüze..

Türkiye ve Avrupa’da Öncü

Almanya’da kurulmuş uluslararası bir şirket olan Ates Group, hâlâ yepyeni, modern ve dinamik bir şekilde siz müşterilerimizin hizmetindedir. 2010 yılında Türkiye’de de 3. fabrikamızı Kahramanmaraş’ta hizmetinize açmış bulunmaktayız. Hedefimiz Türkiye’nin her şehrine, en fazla 200 Km mesafeden hizmet ulaştırabilmektir. Büyük gaz şirketleri ile önemli ortaklıkları olan, aktif, kuru buz ve gaz konusunda yeniliği, ilerlemeyi hedef alan uzman ve lider bir üreticiyiz. Aynı zamanda kuru buz üretim makinesi, kuru buz temizlik makinesi ve konteyner(ISO-BOX) üretimi yapmaktadır. Ates Makine olarak ülkemize ciddi yatırımlar yapmıştır. Çok yakın zamanda Ates CO²(karbondioksit) gazını siz müşterilerine sunmak için büyük aşamalar kaydetmiştir. Ates, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve bunda başarılı olmuş, tanınan, güvenilir bir markadır.
Ayhan ATESYönetim Kurulu Başkanı

Ates Group

Amaç ve Temel Çalışma prensibi

Sipariş Alma

Ates Group satış bölümünün amacı ve temel çalışma alanları, Ates Group ana stratejisi ve politikaları ile müşteri odaklılık anlayışı doğrultusunda; sipariş bilgilerini doğru olarak almaktır.

Sipariş Hazırlama

Ates Group, almış olduğu siparişleri büyük bir titizlikle üretimi gerçekleştirir, hassas terazileri ile kontrolleri yapılır ve ambalajlanarak taşıma kolilerine yerleştirerek sevkiyat bölüne sevk eder.

Sipariş Sevkiyat

Ates Group, üretimi ve kontrolleri gerçekleşen siparişleri tekrar kontrol ederek taşıma kurallarına uygun olarak sevk edilecek araca yüklemesini yaparak, müşteriye gönderilmek üzere yol çıkartır.

ATES GROUP

İlkelerimiz

Müşteri Memnuniyeti

Ates, kurulduğu günden beri müşteri memnuniyetini ön planda tutar ve bunda başarılı olmuş, tanınan, güvenilir bir markadır.

Yüksek Kaliteli Hizmet

Ates, yüksek kaliteli ürünleri, uygun fiyatları ile yurt içinde ve yurt dışında, sizinle iş ilişkilerini geliştirmeyi amaçlar.

Kusursuz Performans

Ates, Türkiye ve Avrupa'da kusursuz hizmet performansı sergileyen kalitesi, teslimat güvencesi ve yüksek esnekliği olan bir firmadır.

2000 Yılından Günümüze..

Ates Group sizlere, Kalitenin garantisini sunar..

ÜLKE VE ŞEHİR
MÜŞTERİ REFERANSI
ÖDÜL VE BAŞARI
Ates Group

Kurumsal Hizmet Kataloğu

Aşağıdaki butona tıklayarak firmamız hakkındaki detaylı tanıtım kataloğuna ulaşabilir, sorularınız ve görüşleriniz için iletişim bölümünden müşteri temsilcilerimizle görüşebilirsiniz.

Ates Group
yerli üretim belgeleri

Ates Group Türkiye'nin ekonomisine katkıda bulunarak ilkelerindeki kalite politikası ile yerli üretime destek vermektedir.
Sektördeki ilgili mevzuat ile uluslararası düzeyde kabul gören tüm yetki ve sertifikalara sahip olup, sizlere daha kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek
üzerine düşen tüm vazifeleri eksiksiz olarak yerine getirmektedir.

Misyon ve Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde lider konuma gelmek, farklı olmak, kalıcılığı sağlamak, teknolojinin sürekli gelişmiş olmasınında vermiş olduğu bilgi çağında dünya markası olma yolunda emın adımlarla yürümek …..

Ates Group
Vizyonumuz

Ates ailesi olarak birlik bütünlük sorumluluk ve anlayış çerçevesinde ilerlemek modern çağın gerektirdiği hız ve pratık yaklaşıma büyük bir beceriyle uyum sağlamak ve bu değerleri kendimize rehber ederek yürümek ..

Ates Group
Misyonumuz
Ates Group Ailesi
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image
thumbnail image

İletişim Bilgileri

Kuru Buz hakkında diğer sorularınız için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz..